Αποτελέσματα Παπαφλεσσείων 2020 July 31, 2020, 6:30 p.m.












100Μ. ΑΝΔΡΩΝ
NR:  10.11  ΠΑΥΛΑΚΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ    ΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ            02/08/1997







Α΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

ΑΝΕΜΟΣ: -0,8



ΘΕΣΗ   BIP ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ
1     ΔΑΜΙΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1995 ΕΛΛ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 11.00    
2     ΚΙΑΦΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1993 ΕΛΛ ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 4 11.04    
3     ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΕΛΛ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 6 11.26    
                     



B΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

ΑΝΕΜΟΣ: -0,3



ΘΕΣΗ   BIP ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ
1     ΓΡΑΝΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΕΛΛ ΓΟ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 2 10.65    
2     ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΕΛΛ ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 4 10.75    
3     ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 ΕΛΛ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 6 10.76    
                     



G΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

ΑΝΕΜΟΣ: +0,1



ΘΕΣΗ   BIP ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ
1     ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1987 ΕΛΛ ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 6 10.62    
2     ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1999 ΕΛΛ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2 10.64    
3     ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1987 ΕΛΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 4 10.65    











100Μ. ΑΝΔΡΩΝ
NR:  10.11  ΠΑΥΛΑΚΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ    ΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ            02/08/1997







ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ






ΘΕΣΗ   BIP ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ
1 (3)     ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1987 ΕΛΛ ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 6 10.62  
2 (3)     ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1999 ΕΛΛ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2 10.64  
3 (3)     ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1987 ΕΛΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 4 10.65 10.647
1 (2)     ΓΡΑΝΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΕΛΛ ΓΟ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 2 10.65 10.649
2 (2)     ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΕΛΛ ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 4 10.75  
3 (2)     ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 ΕΛΛ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 6 10.76  
1 (1)     ΔΑΜΙΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1995 ΕΛΛ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 11.00  
2 (1)     ΚΙΑΦΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1993 ΕΛΛ ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 4 11.04  
3 (1)     ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΕΛΛ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 6 11.26  
                   







 













200Μ. ΑΝΔΡΩΝ
NR:  19.85  ΚΕΝΤΕΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ            09/08/2002




                   



A΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ


ΑΝΕΜΟΣ: +0,2


ΘΕΣΗ   BIP ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ
1     ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1998 ΕΛΛ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 6 22.42    
2     ΜΑΛΑΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1995 ΕΛΛ ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2 22.84    
3     ΚΑΞΗΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΕΛΛ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 4 23.44    
                     



Β΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ


ΑΝΕΜΟΣ: +0,4


ΘΕΣΗ   BIP ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ
1     ΕΜΠΕΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1997 ΕΛΛ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 6 21.43    
2     ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 1998 ΕΛΛ Α.Ο. ΕΡΜΗΣ                4 21.82    
3     ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΕΛΛ ΓΣΦΑ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 2 23.71    
                     



Γ΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ


ΑΝΕΜΟΣ: +0,1


ΘΕΣΗ   BIP ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ
1     ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1995 ΕΛΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 4 21.52    
2     ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 ΕΛΛ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 6 21.56    
3     ΛΕΚΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΕΛΛ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 21.84    
                     



Δ΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ


ΑΝΕΜΟΣ: +0,2


ΘΕΣΗ   BIP ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ
1     ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1999 ΕΛΛ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4 21.28    
2     ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1987 ΕΛΛ ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 6 21.59    
3     ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1989 ΕΛΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 2 21.91    











NR:  19.85  ΚΕΝΤΕΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ            09/08/2002







ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ






ΘΕΣΗ   BIP ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ
1 (4)     ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1999 ΕΛΛ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4 21.28    
1 (2)     ΕΜΠΕΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1997 ΕΛΛ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 6 21.43    
1 (3)     ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1995 ΕΛΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 4 21.52    
2 (3)     ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 ΕΛΛ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 6 21.56    
2 (4)     ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1987 ΕΛΛ ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 6 21.59    
2 (2)     ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 1998 ΕΛΛ Α.Ο. ΕΡΜΗΣ                4 21.82    
3 (3)     ΛΕΚΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΕΛΛ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 21.84    
3 (4)     ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1989 ΕΛΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 2 21.91    
1 (1)     ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1998 ΕΛΛ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 6 22.42    
2 (1)     ΜΑΛΑΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1995 ΕΛΛ ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2 22.84    
3 (1)     ΚΑΞΗΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΕΛΛ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 4 23.44    
3 (2)     ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΕΛΛ ΓΣΦΑ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 2 23.71    
                   











800Μ. ΑΝΔΡΩΝ
NR: 1:45.00   ΣΤΡΟΥΜΠΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   1972     ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ     13/08/1997  







ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ






ΘΕΣΗ   BIP ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ   ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ
1   ΕΛΛ ΛΑΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1995 ΕΛΛ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ   1:50.55  
2   ΕΛΛ ΚΕΡΑΜΑΣ ΕΡΑΛΝΤΟ 1991 ΕΛΛ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   1:51.35  
3   ΕΛΛ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1987 ΕΛΛ ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ   1:53.29  
4   ΕΛΛ ΜΕΪΝΤΙ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 1994 ΕΛΛ ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ   1:56.50  
5   ΕΛΛ ΔΗΜΑΚΟΥΛΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΕΛΛ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑΣ   1:57.49  
6   ΕΛΛ ΖΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1992 ΕΛΛ ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   2¨03.64  
    ΕΛΛ ΠΙΤΕΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2002 ΕΛΛ ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ   DNF  
                   
                   












































400Μ. ΕΜΠ. ΑΝΔΡΩΝ
NR:  47.82 ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ            06/05/2006







ΤΕΛΙΚΟΣ






ΘΕΣΗ   BIP ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ
1     ΚΟΥΤΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 ΕΛΛ ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 6 52.43  
2     ΛΕΒΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1997 ΕΛΛ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4 52.83  
3     ΒΑΣΙΛΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1996 ΕΛΛ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2 56.35  
                   
                   
                   
                   

































ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
NR:  8.66  ΤΣΑΤΟΥΜΑΣ ΛΟΥΗΣ    ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ            02/06/2007







ΚΑΤΑΤΑΞΗ






ΘΕΣΗ   BIP ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ  
1   ΕΛΛ ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΒΙΚΤΩΡΑΣ 1996   ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 8.06 +0,6    
2   ΕΛΛ ΜΑΤΖΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999   ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 7.45 +0,4    
3   ΕΛΛ ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994   ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 7.38 +1,1    
4   ΕΛΛ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1997   ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 7.34 +0,4    
5   ΕΛΛ ΛΙΟΛΙΟΣ-ΓΑΖΕΤΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1999   ΑΣΕ ΔΟΥΚΑΣ 7.06 +0,0    
6   ΕΛΛ ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996   ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 6.97 +0,6    
7   ΕΛΛ ΚΙΑΦΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1993   ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6.78 +0,1    
8   ΕΛΛ ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2001   ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 6.62 -0,1    
9   ΕΛΛ ΛΥΓΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004   ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 5.69 +0,8    














ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (ATTEMPTS)



ΘΕΣΗ   BIP ΟΝΟΜΑ 1   2 3 4 5 6
1
  ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΒΙΚΤΩΡΑΣ 7.51
8.06 Α 7.59 7.85 7.74
        +0,4   +0,6   +0,3 +0,4 +0,4
2     ΜΑΤΖΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α   Α 7.14 7.31 7.45 7.45
              -0,7 +0,1 +0,4 +0,4
3     ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 7.38   Α 7.15 7.14 7.38 Α
        +1,1     +0,1 +0,3 +0,8
4     ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α   Α 6.96 Α 7.13 7.34
              -0,4   +0,3 +0,4
5     ΛΙΟΛΙΟΣ-ΓΑΖΕΤΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α   7.06 6.77 Α Α 7.05
            +0,0 +0,5     +0,4
6     ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6.97   Α 6.51 Α 6.76 6.89
        +0,6     -0,2   +0,3 +0,4
7
  ΚΙΑΦΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 6.58
6.57 6.76 6.72 6.74 6.78
        +0,1   -0,3 +0,3 +0,3 +0,4 +0,1
8     ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Α   6.06 Α 6.62 Α 6.30
            -0,2   -0,10   +0,4
9     ΛΥΓΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5.68   5.23 4.97  
 
        +0,8   +0,0 +0,0    
 










100Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
NR:  10.83  ΘΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ            22/08/1999








Α΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

ΑΝΕΜΟΣ: +0,5



ΘΕΣΗ   BIB ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ
1     ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1998 ΕΛΛ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4 13.04    
2     ΚΟΥΛΙΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΕΛΛ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 6 13.14    
3     ΠΛΑΤΑΝΙΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΕΛΛ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 2 13.59    
                     



Β΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

ΑΝΕΜΟΣ: +1,3



ΘΕΣΗ   BIB ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ
1     ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 1999 ΕΛΛ ΑΟ ΕΡΜΗΣ 3 12.21    
2     ΚΑΡΥΑΜΠΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΣΕΒΑΣΤΗ 2000 ΕΛΛ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 5 12.33    
3     ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 1999 ΕΛΛ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 12.65    
                     



Γ΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

ΑΝΕΜΟΣ: -0,6



ΘΕΣΗ   BIB ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ
1     ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 1994 ΕΛΛ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4 11.66    
2     ΜΠΕΡΝ ΑΛΑΝΑ 1994 ΕΛΛ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 12.15    
3     ΜΑΝΤΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ 1997 ΕΛΛ ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 6 12.48    











100Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
NR:  10.83  ΘΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ            22/08/1999








ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ






ΘΕΣΗ   BIB ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ
1 (3)     ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 1994 ΕΛΛ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4 11.66  
2 (3)     ΜΠΕΡΝ ΑΛΑΝΑ 1994 ΕΛΛ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 12.15  
1 (2)     ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 1999 ΕΛΛ ΑΟ ΕΡΜΗΣ 3 12.21  
2 (2)     ΚΑΡΥΑΜΠΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΣΕΒΑΣΤΗ 2000 ΕΛΛ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 5 12.33  
3 (3)     ΜΑΝΤΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ 1997 ΕΛΛ ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 6 12.48  
3 (2)     ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 1999 ΕΛΛ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 12.65  
1 (1)     ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1998 ΕΛΛ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4 13.04  
2 (1)     ΚΟΥΛΙΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΕΛΛ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 6 13.14  
3 (1)     ΠΛΑΤΑΝΙΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΕΛΛ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 2 13.59  
                   
                   
                   
                   






















200Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
NR:  22.67  ΚΟΦΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ      16/06/1996








Α΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

ΑΝΕΜΟΣ:+0,0



ΘΕΣΗ   BIB ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ
1     ΚΙΑΦΑ ΑΝΝΑ 1998 ΕΛΛ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4 24.71    
2     ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 1999 ΕΛΛ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 6 25.09    
3     ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΕΛΛ ΓΣΦΑ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 2 27.59    
                     



Β΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

ΑΝΕΜΟΣ:+0,2



ΘΕΣΗ   BIB ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ
1   ΕΛΛ ΜΑΝΤΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ 1997 ΕΛΛ ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ 6 25.12    
2   ΕΛΛ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 2004 ΕΛΛ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 2 26.42    
    ΕΛΛ ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 1994 ΕΛΛ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4 DNS    
                   
                   
200Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
NR:  22.67  ΚΟΦΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ      16/06/1996








ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ






ΘΕΣΗ   BIB ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ
1 (1)     ΚΙΑΦΑ ΑΝΝΑ 1998 ΕΛΛ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4 24.71    
2 (1)     ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 1999 ΕΛΛ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 6 25.09    
1 (2)   ΕΛΛ ΜΑΝΤΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ 1997 ΕΛΛ ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ 6 25.12    
2 (2)   ΕΛΛ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 2004 ΕΛΛ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 2 26.42    
3 (1)     ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΕΛΛ ΓΣΦΑ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 2 27.59    
-   ΕΛΛ ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 1994 ΕΛΛ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4 DNS    
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   






















400Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
NR: 50.45  ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ      11/08/2018








Α΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ






ΘΕΣΗ   BIB ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ
1   ΕΛΛ ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 1994   ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4 53.85    
2   ΕΛΛ ΠΟΛΙΤΗ ΚΟΡΙΝΑ 1995   ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 54.55    
3   ΕΛΛ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1994   ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6 56.93    
                     



Β΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ






ΘΕΣΗ   BIB ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ
1     ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997   ΑΕΚ 4 1:00.41    
2     ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1999   ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 6 1:03.68    











400Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ



ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ






1 (1)   ΕΛΛ ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 1994   ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4 53.85    
2 (1)   ΕΛΛ ΠΟΛΙΤΗ ΚΟΡΙΝΑ 1995   ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 54.55    
3 (1)   ΕΛΛ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1994   ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6 56.93    
1 (2)     ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997   ΑΕΚ 4 1:00.41    
2 (2)     ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1999   ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 6 1:03.68    











100Μ. ΕΜΠ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
NR:  12.64    ΠΑΤΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       06/08/1992







Α΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

ΑΝΕΜΟΣ: -1,5



ΘΕΣΗ   BIB ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ
1     ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΪΣ 1999 ΕΛΛ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4 13.50    
2     ΑΟΥΝΤΙ ΣΑΡΑ 2000 ΕΛΛ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 2 14.89    
3     ΡΑΜΜΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 1998 ΕΛΛ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 6 15.13    
                     



Β΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

ΑΝΕΜΟΣ:-1,1



ΘΕΣΗ   BIB ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ
1     ΜΑΟΥΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ   ΕΛΛ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 4 15.53    
                     
100Μ. ΕΜΠ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
NR:  12.64    ΠΑΤΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       06/08/1992







ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ






ΘΕΣΗ   BIB ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ
1 (1)     ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΪΣ 1999 ΕΛΛ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4 13.50    
2 (1)     ΑΟΥΝΤΙ ΣΑΡΑ 2000 ΕΛΛ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 2 14.89    
3 (1)     ΡΑΜΜΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 1998 ΕΛΛ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 6 15.13    
1 (2)     ΜΑΟΥΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ   ΕΛΛ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 4 15.53    
                     

































800Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
NR: 1:59.79 ΠΑΠΑΔΟΛΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ    14/06/2005
















ΘΕΣΗ   BIB ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ
1     ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΛΛΗ 2002 ΕΛΛ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ   2¨06.64    
2     ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1996 ΕΛΛ ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ   2¨08.76    
3     ΔΟΒΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 ΕΛΛ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ   2¨09.43    
4     ΚΟΥΤΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 ΕΛΛ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   2¨09.58    
5

ΤΣΕΤΣΕΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1989 ΕΛΛ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
2¨11.74

6     ΔΕΣΠΟΛΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΕΛΛ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ   2¨15.91  
7     ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1995 ΕΛΛ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ   2¨16.05    
-     ΞΕΝΟΠΑΝΑΓΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2002 ΕΛΛ ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ   DNF    











                     
                     
                     
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
NR:  7.03  ΞΑΝΘΟΥ ΝΙΚΗ    ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ            18/08/1997





SB: 6,59 μ. (1,9) Παπαχρήστου (ΑΟ Κάλλιστος), Κεφαλλονιά 11/5  




ΘΕΣΗ   BIB ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ  
1     ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΥΘΥΜΙΑ 1987 ΕΛΛ ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 6.35 -0,3  
2     ΚΟΡΕΝΕΒΑ ΟΞΑΝΑ 1992 ΕΛΛ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6.29 -0,5  
3     ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1999 ΕΛΛ ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 5.97 -0,7  
4     ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΕΛΛ ΑΕΚ 5.91 -0,3  
5     ΠΟΪΡΑΖΙΔΗ ΝΙΚΟΛΙΑ 2004 ΕΛΛ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 5.70 -0,8  
6     ΧΑΝΔΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΔΗΜΗ 2002 ΕΛΛ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 5.59 -0,6  
7     ΚΩΣΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 ΕΛΛ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 5.52 -0,4  
8     ΤΣΑΒΑ ΙΩΑΝΝΑ 1999 ΕΛΛ ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 5.35 +0,3  
-     ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1999 ΕΛΛ Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ A    

























ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ATTEMPTS)



ΘΕΣΗ   BIB ΟΝΟΜΑ 1   2 3 4 5 6
1     ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΥΘΥΜΙΑ Α   6.28 6.35 Α 6.29 Α
            -1,4 -0,3   -0,4
2     ΚΟΡΕΝΕΒΑ ΟΞΑΝΑ Α   6.29 6.24 5.91 6.03 6.23
            -0,5 -0,4 -0,60 +0,3 -0,4
3     ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 5.97   Α Α - - -
        -0,7          
4     ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 5.56   Α Α 5.51 5.91 5.90
        -0,6       +0,0 -0,3 -0,1
5     ΠΟΪΡΑΖΙΔΗ ΝΙΚΟΛΙΑ 5.25   5.70 5.63 5.68 5.51 5.40
        -0,8   -0,8 -0,7 +0,1 -0,6 -0,1
6
  ΧΑΝΔΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΔΗΜΗ 5.59
Α 5.33 5.08 - -
        -0,6     -0,4 -0,20  
7     ΚΩΣΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 5.28   5.52 5.28 - 5.43 5.44
        +0,0   -0,4 -0,3   -0,4 +0,0
8     ΤΣΑΒΑ ΙΩΑΝΝΑ 5.18   5.52 5.28 - 5.43 5.44
        -0,1   -0,4 -0,3   -0,4 +0,0
9     ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Α   Α Α Α Α Α
                   
10                
 
                   










 











ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
NR: 4.91 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ   ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ        06/08/2017





  ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ.   ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ      
1   ΕΛΛ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛ 1986   ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 4.40      
2   ΕΛΛ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ 2000   ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.16      
3   ΕΛΛ ΒΑΓΕΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1995   ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.11      
4   ΕΛΛ ΤΕΛΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1990   ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 3.86      
5   ΕΛΛ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΝΑ - ΚΛΕΟΝΙΚΗ 1996   ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3.71      
6   ΕΛΛ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ ΜΑΡΙΑ 1991   ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3.51      











ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
NR: 4.91 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ   ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ        06/08/2017





ΘΕΣΗ   BIB ΟΝΟΜΑ 3.51 3.71 3.86 4.01 4.06 4.11 4.16
1     ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛ P P P P P P P


    4.21 4.26 4.40 4.65


        P P XXO XXX      
2     ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ P P O O P P O


    4.21 4.26




        P XXX        
3
  ΒΑΓΕΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ P P P O P O P


    4.21





        XXX          
4     ΤΕΛΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ P XXO O XXX  
 


   






                   
5     ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΝΑ - ΚΛΕΟΝΙΚΗ P XO XXX    
 


   






                     
6     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ ΜΑΡΙΑ O XXX