Παπαφλέσσεια 2014: Συμμετοχές Αθλητών Μάιος 29, 2014, 10:40 μμ.

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΘΛΗΤΩΝ / ΤΡΙΩΝ
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΕΙΑ 2014
ΚΑΛΑΜΑΤΑ 31/05/2014
  ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΕΠΙΔ. 14 ΑΤΟΜ. ΡΕΚΟΡ






100m ΑΝΔΡΩΝ
1 SMELYK Serhiy 19.04.87 UKR - 10.21 -'13
2 SCOTT Ryan 20.02.87 GBR - 10.20 -'08
3 ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗΣ Ευθύμιος 09.02.85 GRE - 10.29 -'07
4 ΤΣΑΚΩΝΑΣ Λυκούργος-Στέφανος 08.03.90 GRE - 10.37 -'11, 10.29w -'13
5 ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Ιορδάνης 15.04.91 GRE - 10.45 -'13
6 ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ Χρήστος 28.03.87 GRE - 10.50 -'12, 10.46w -'13
7 ΤΡΙΒΥΖΑΣ Παναγιώτης 22.11.87 GRE 11.02/10.3 10.56 -'13
8 ΚΟΥΤΣΟΘΕΟΔΩΡΟΥ Γεώργιος 27.03.85 GRE - 10.49 -'09
9 ΤΣΟΥΣΗΣ Βασίλειος 08.06.92 GRE 10.74 10.74 -'14
10 ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ Βίκτωρ 07.06.94 GRE 10.97 10.67 -'13
11 ΜΠΟΥΚΑΛΗΣ Χρήστος 10.12.88 GRE - 10.87 -'12
12










200m ΑΝΔΡΩΝ
1 SMELYK Serhiy 19.04.87 UKR - 20.39 -'13
2 SCOTT Ryan 20.02.87 GBR 21.57 21.19 -'10, 20.90w -'11
3 ΤΣΑΚΩΝΑΣ Λυκούργος-Στέφανος 08.03.90 GRE - 20.45 -'13
4 ΡΕΖΕΣ Παρασκευάς-Κωνσταντίνος 07.07.91 GRE 22.09i 21.33 -'13
5 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κυριάκος 13.05.90 CYP 21.92 21.73 -'12
6 ΚΑΨΗΣ Νικόλαος 05.12.91 GRE - 22.38/21.83 -'11
7 ΜΑΣΟΥΡΑΣ Ιωάννης 02.05.97 GRE 22.42/22.04w 22.42/22.04w -'13
8 ΜΑΡΙΝΟΣ Αριστοτέλης 1982 GRE

9 ΣΕΪΤΗΣ Μιχαήλ (T44) 09.09.87 GRE 24.62 24.62 -'14












400m ΑΝΔΡΩΝ
1 ΓΡΑΒΑΛΟΣ Δημήτριος 18.04.84 GRE - 45.94 -'06
3 ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗΣ Μιχαήλ 26.08.89 GRE 50.42i 47.05 -'13
2 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Αθανάσιος 07.02.91 GRE 47.55i 47.47 -'13
4 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 28.09.86 GRE 48.73/48.5 47.42 -'12
4 ΓΟΥΜΑΛΑΤΣΟΣ Πάτροκλος 04.08.89 GRE 51.23 49.20 -'13
5 ΣΕΪΤΗΣ Μιχαήλ (T44) 09.09.87 GRE 55.88 55.88 -'14












800m ΑΝΔΡΩΝ
1 TYUMENTSEV Viktor 12.03.92 UKR 1:51.60i 1:47.38 -'13
2 ZAIZAN Ioan 21.07.83 ROU 1:50.44i 1:46.56 -'12
3 ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 28.06.87 GRE 1:48.64i 1:47.81 -'13
4 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ Ανδρέας 08.09.90 GRE - 1:47.35 -'12
5 ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ Αθανάσιος 25.08.87 GRE 1:56.32/1:55.56i 1:52.96 -'12
6 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κωνσταντίνος 18.06.87 GRE 1:55.11i 1:50.99 -'13
7 ΜΙΧΑΗΛΑΣ Θεοφάνης 26.11.91 CYP 1:51.32i 1:49.83 -'11
8 ΜΟΥΤΣΟ Έντισον 29.05.92 ALB 1:56.20/1:52.67i 1:50.28 -'13
9 ΔΟΥΙΚΑΣ Κωνσταντίνος 15.04.90 GRE - 1:50.21 -'11











400m ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
1 NECHYPORENKO Denys 07.01.90 UKR 51.69 50.51 -'13
2 NAGY Attila Csongor 21.05.88 ROU 52.96 50.31 -'10
3 ΛΟΥΛΑΣ Ιωάννης 14.04.93 GRE - 51.11 -'13
4 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Κωνσταντίνος 01.09.86 GRE - 49.66 -'08
5 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Νεόφυτος 25.05.92 CYP 55.23 53.65 -'12
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ Κωνσταντίνος 18.04.95 GRE - 55.90 -'13












ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1 PETROV Aleksandr 19.08.86 RUS 7.95i 8.20 -'11
2 VASILE Adrian 09.04.86 ROU 7.41 8.11 -'13
3 ΤΣΑΤΟΥΜΑΣ Λούης 12.02.82 GRE 8.06/8.23i 8.66 -'07
4 ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ-ΔΕΣΠΟΤΕΡΗΣ Μιχαήλ 21.08.87 GRE 7.86i 8.05 -'10
5 ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ Αναστάσιος 15.05.84 GRE 7.35/7.70i 7.66/7.73i -'13
6 ΡΟΥΣΣΟΣ Αγγελής 04.11.94 GRE 6.90/7.18i 7.15 -'13, 7.18i -'14
7 ΚΟΥΛΙΟΥΡΑΣ Κωνσταντίνος 12.09.95 GRE 6.67 6.90 -'12
8 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Αναστάσιος (T36) 30.06.90 GRE
4.92 -'13
9 ΚΟΥΤΟΥΛΙΑΣ Χρήστος (T46) 03.07.91 GRE 6.54 6.54 -'14
10










ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ
1 REID Julian 23.09.88 GBR 16.09/16.87i 16.98 -'09
2 SEMENENKO Yevhen 17.07.84 UKR 16.27i 17.16 -'09
3 ΤΣΙΑΜΗΣ Δημήτριος 12.01.82 GRE 16.45i 17.55 -'06
4 ΜΠΑΛΤΑΔΟΥΡΟΣ Δημήτριος 01.10.89 GRE 16.15 16.15 -'14
5 ΜΠΟΦΤΣΗΣ Παύλος 17.09.92 GRE 15.58 16.17/16.28w -'13
6 ΓΙΑΖΙΤΖΟΓΛΟΥ Ιωάννης 12.09.96 GRE 15.12 15.42 -'13
7 ΚΟΝΤΗ Έλντι 13.06.90 GRE - 15.25 -'12
8










ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
1 STAŠEK Martin 08.04.89 CZE 19.14/19.38i 20.98 -'13
2 SAVYTSKYY Dmytro 14.12.90 UKR 18.32 20.38 -'12
3 ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Μιχαήλ 20.05.82 GRE 20.06 20.17 -'11, 20.36i -'10
4 ΘΕΟΔΩΡΟΥ Γεράσιμος 03.02.91 GRE 16.64/16.96i 17.37 -'13
5 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Παναγιώτης 28.02.91 GRE 17.09 17.09 -'14
6 ΣΤΑΘΗΣ Νικόλαος 23.08.95 GRE 15.91 15.91 -'14
7






















ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΘΛΗΤΩΝ / ΤΡΙΩΝ
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΕΙΑ 2014
ΚΑΛΑΜΑΤΑ 31/05/2014
  ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΕΠΙΔ. 14 ΑΤΟΜ. ΡΕΚΟΡ






100m ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 POHREBNYAK Nataliya 19.02.88 UKR 11.32 (Φιλοθ.) 11.17 -'11
2 CHERMOSHANSKAYA Yuliya 06.01.86 RUS 11.66 11.30 -'12
3 ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ Μαρία 19.06.91 GRE 11.49 11.34 -'12
4 ΚΟΚΛΩΝΗ Γεωργία 07.05.81 GRE 11.53 11.24 -'10
5 ΓΑΤΟΥ Μαρά 16.08.89 GRE - 11.54 -'13, 11.49w -'12
6 ΚΕΡΑΜΙΔΑ Γρηγορία-Εμμανουέλα 25.08.90 GRE - 11.73/11.46w -'11
7 ΒΕΝΙΕΡΗ Παναγιώτα 27.07.95 GRE 12.73 12.49/12.28w -'13
8 ΦΕΡΡΑ Ιωάννα 11.02.88 GRE 11.92 11.80 -'11
9 ΣΤΑΥΡΟΥ Ζωή 03.02.94 CYP - -












200m ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 POHREBNYAK Nataliya 19.02.88 UKR - 23.16 -'13
2 CHERMOSHANSKAYA Yuliya 06.01.86 RUS 23.67 22.57 -'08
3 ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ Μαρία 19.06.91 GRE - 23.18 -'13
4 ΚΕΡΑΜΙΔΑ Γρηγορία-Εμμανουέλα 25.08.90 GRE - 23.33 -'13
5 ΓΑΤΟΥ Μαρά 16.08.89 GRE - 24.10 -'13
6 ΦΕΡΡΑ Ιωάννα 11.02.88 GRE - 23.55/23.52w -'11
7 ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΥ Νικολέττα 31.07.86 CYP 25.08w/25.17i 24.84 -'10












1500m ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 SHMIDT Svitlana 20.03.90 UKR 4:14.73 -'13, 4:08.93 -'12 4:22.72i -'14
2 DOAGĂ, Ioana Raluca 05.04.92 ROU 4:21.50 4:08.80 -'13
3 ROMAN Sonja 11.03.79 SLO 4:14.80/4:13.47i 4:02.13 -'09 (NR)
4 ZHUSHMAN Olena 30.12.85 UKR - 4:11.77 -'13
5 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ελένη 03.07.89 GRE - 4:20.19 -'12
6 ΦΙΛΑΝΔΡΑ Ελένη 15.12.74 GRE - 4:15.14 -'10
7 ΔΑΓΚΛΗ-ΠΑΓΚΟΤΤΟ Φωτεινή 13.08.85 GRE - 4:18.99 -'05
8 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ Ναταλία 10.03.91 CYP 4:26.12i 4:21.17 -'13
9 ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ Αναστασία-Παναγιώτα 12.06.96 GRE 4:27.88i 4:27.88i -'13
10 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ Ξανθίππη 28.09.90 GRE 4:32.09i/4:35.26 4:38.11 -'13
11 ΛΙΒΑ Βασιλική 12.07.89 GRE 4:50.31 4:36.25 -'13
12 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Βασιλική 09.06.91 GRE 5:05.90i 4:38.43 -'13
13 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Θεοφανή 22.10.94 GRE 5:04.04 4:43.93 -'11












3000m ΦΥΣΙΚΑ ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 GORCHAKOVA Natalya 17.04.83 RUS - 9:35.55 -'12
2 MARA Valeriya 22.02.83 UKR - 9:38.91 -'10
3 DANEKOVA Silvia 07.02.83 BUL - 9:35.66 -'13
4 LOGHIN Dana Elena 23.10.94 ROU - 10:20:31 -'13
5 ΠΑΡΔΑΛΟΥ Μαρία 21.04.84 GRE - 9:54.73 -'08
6 ΜΑΡΓΑΡΩΝΗ Πελαγία-Εμμανουέλα 04.09.92 GRE - 12:14.12 -'11












ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 OKUNEVA Oksana 14.03.90 UKR 1.95 1.95 -'14
2 KIVIMYAGI Tatyana 23.06.84 RUS 1.84/1.86i 1.98 -'04
3 HERASHCHENKO Iryna 10.05.95 UKR 1.92/1.95i 1.92/1.95i -'14
4 HOLOSHA Olena 26.01.82 UKR 1.80/1.89i 1.96 -'12
5 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Αικατερίνη 04.12.93 GRE 1.80/1.81i 1.84 -'13
6 ΓΕΡΑΦΕΝΤΟΥ Αικατερίνη
GRE













ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 HATSKO-FEDUSOVA, Hanna 03.10.90 UKR 61.55 61.55 -'14
2 TOADER, Eliza-Raluca 12.05.90 ROU 52.77 60.80 -'13
3 ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ Σοφία 10.01.85 GRE - 56.96 -'12
4 ΤΣΙΗΣΙΟΥ Αλεξάνδρα 02.07.81 CYP - 57.20 -'06
5 ΚΟΤΣΟΒΟΥ Βασιλική 10.05.94 GRE 45.04 47.01 -'13
6 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ειρήνη 04.05.85 GRE 45.40 48.27 -'09
7 ΦΤΙΑΡΑ Παναγιώτα 02.03.92 GRE 47.23 47.90 -'13
8 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Μαρία 1997 GRE 37.71 37.71 -'14
9 ΣΤΑΥΡΟΥ Ζωή 03.02.94 CYP
35.80 -'13